राखेपमा डण्डीबियो सुरु

राष्ट्रिय खेलकुद परिषद् (राखेप) को आयोजनामा दोश्रो उपत्यकाव्यापी उमावि स्तरीय डण्डीबियो प्रतियोगिता मंगलबारदेखि त्रिपुरेश्वरस्थित राखेप परिसरमा सुरु भएको छ । पहिलो दिन ग्लोरी, भक्तपुर, रिडर्स इन्टरनेसनल मोडेल, काठमाडौं, गोल्डेन फ्युचर, काभ्रे तथा दीपशिखा, काभ्रे क्वाटरफाइनलमा प्रवेश गरेका छन् । ग्लोरीले नजरथ, ललितपुरलाई २२०–१८०, रिडर्सले सन्जिविनी वैकल्पिक, काठमाडौंलाई १७०–१५०, गोल्डेनले रुपक मेमोरियल, ललितपुरलाई १४०–९० तथा दीपशिखाले […]

कराते छनोट प्रतियोगिता हुने

मित्र राष्ट्र भारतको नयाँ दिल्लीमा २०७३ अशोज ६ देखि १० गते सम्म आयोजना हुने तेश्रो दक्षिण एशियाली कराते च्याम्पियनसिपमा सहभागिताको लागि कराते खेलाडीको छनोट हुने भएको छ । राष्ट्रिय खेलकुद परिषदका सदस्य फत्त बहादुर गुरुङ्गको संयोजकत्वमा मिति २०७३÷०५÷१७ गते हुने छनोट प्रतियोगितामा सिनियर १८ बर्ष माथीको कुमिते महिलामा ४५, ५०, ५५, ६१, ६८ मुनी र […]

अनन्ता पहिलो

राष्ट्रिय खेलकुद परिषद् (राखेप) को वार्षिकोत्सवका अवसरमा आयोजित महिला कर्मचारीको म्युजिकल चेयरमा नेपाल खेलकुद विज्ञान प्रतिष्ठानकी अनन्तादेवी खनाल सोमबार पहिलो भएकी छन् । त्रिपुरेश्वरस्थित राखेप हातामा भएको प्रतिस्पर्धामा सामान्य प्रशासनकी गीता ज्ञवाली दोश्रो तथा स्वास्थ्य शाखाकी प्रभा कर्माचार्य तेश्रो भए । शीर्ष तीन स्थान हात पार्नेले क्रमशः ३ हजार, २ हजार र १ हजार नगद […]

प्रज्ज्वल र सन्जुलाई स्वर्ण

राष्ट्रिय खेलकुद परिषद्को ५३ औं वार्षिकोत्सवका अवसरमा काठमाडौं जिल्ला खेलकुद विकास समितिद्वारा आयोजित अन्तर कर्मचारी टेबलटेनिस प्रतियोगिताको सिंगल्सअन्तर्गत पुरुषमा प्रज्ज्वलबहादुर सिंह र महिलामा सन्जु महर्जनले सोमबार स्वर्ण जितेका छन् । लैनचौरस्थित राष्ट्रिय टेबलटेनिस प्रशिक्षण केन्द्रमा भएको प्रतियोगिताको पुरुषमा मधुवनलाल सिंह दोश्रो तथा तिलक घिमिरे र देवेन्द्र तण्डुकार तेश्रो भए । महिलामा विमला मानन्धर दोश्रो तथा […]

डण्डीबियो मंगलबार

काठमाडौं, भदौ १२ गते । राष्ट्रिय खेलकुद परिषद् (राखेप) को आयोजनामा दोश्रो उपत्यकाव्यापी उमावि स्तरीय डण्डीबिया प्रतियोगिता मंगलबारदेखि हुने भएको छ । प्रतियोगितामा काठमाडौंबाट ४, ललिपतुर र भक्तपुरबाट ३–३ तथा काभ्रेबाट २ गरी जम्मा १२ टिमको सहभागिता रहने राखेपअन्तर्गत खेलकुद प्रतियोगिता तथा योजना विभागका अधिकृत मीनकुमार शर्माले जनाएका छन् । शीर्ष तीन स्थान हात पार्ने […]

राखेपको वार्षिकोत्सवमा विविध कार्यक्रम

राखेपको ५३ औं वार्षिकोत्सवका अवसरमा विभिन्न कार्यक्रम हुने भएको छ । पहिलो दिन बुधबार महिला कर्मचारीको म्युजिकल चेयर तथा केन्द्रका साथै ७५ जिल्ला तथा पाँच विकास क्षेत्रको कार्यालयमा दीपावली हुनेछ । बिहीबार रक्तदान हुनेछ । अन्तिम दिन शुक्रबार सर्वोत्कृष्ट र उत्कृष्ट कर्मचारीलाई पुरस्कृत गरिने छ । त्यसै दिन २५ र २० वर्ष सेवा पूरा गरेका […]

प्राविधिक उपसमितिको बैठक

सातौं राष्ट्रिय खेलकुदका लागि गठित प्राविधिक उपसमितिको बैठक आइतबार सातदोबाटोस्थित अन्तर्राष्ट्रिय खेलकुद परिसरमा सम्पन्न भएको छ । राष्ट्रिय खेलकुद परिषद् (राखेप) का सदस्य–सचिव केशवकुमार विष्टको उपस्थितिमा उपसमितिका संयोजक राखेपका सदस्य गंगा थापाको अध्यक्षतामा बसेको बैठकमा खेलकुद सामाग्री, खेलस्थललगायतका विषयमा राष्ट्रिय खेल संघका प्रतिनिधिहरुसंग छलफल भएको सातौं राष्ट्रिय खेलकुद तयारी सचिवालयका प्रमुख कमल खनालले जनाएका छन् […]

ब्याडमिन्टन टोली पुणे प्रस्थान

सुशान्त चिप्पलकट्टी इन्डिया जुनियर अन्तर्राष्ट्रिय ब्याडमिन्टनमा सहभागी हुन १३ खेलाडीसहित १५ सदस्यीय नेपाली ब्याडमिन्टन टोली आइतबार भारतको पुणे प्रस्थान गरेको छ । पुरुष खेलाडीहरुमा नवीन श्रेष्ठ, गौतम कठायत, नीरविक्रम देवकोटा, रुपेश महर्जन, सुनील जोशी, सुजन श्रेष्ठ, प्रफुल महर्जन र प्रिन्स दाहाल रहेका छन् । महिलामा जेशिका गुरुङ, मेघा चन्द, रसिला महर्जन र सीमा राजवंशी छन् […]

सुनबहादुर र रिया उत्कृष्ट खेलाडी

सोलुखुम्बुका सुनबहादुर तामाङ र गोर्खाकी रिया गुरुङ दोश्रो राष्ट्रिय उमा कुङफु प्रतियोगितामा शनिबार उत्कृष्ट खेलाडी घोषित भएका छन् । प्रतियोगिताको अन्तिम दिन बसुन्धाराचौकीस्थित ऋत एकेडेमीमा भएको किक बक्सिङ भिडन्तको पुरुष २०–२५ केजीमा गोर्खाका अभिषेक बानियाँ, २५–३० केजीमा धादिङका कुमार कार्की, ३०–३५ केजीमा काठमाडौंका राहुल महर्जन, ३५–४० केजीमा सोलुखुम्बुका सुनबहादुर तामाङ, ४०–४५ केजीमा उदयपुरका रविन्द्र मगर, […]

सिन क्योकुसिनमा खड्का

नेपाल सिन क्योकुसिन कराते संघको दोश्रो साधारण सभाले श्याम खड्काको अध्यक्षतामा १३ सदस्यीय केन्द्रीय कार्यसमिति शनिबार निर्विरोध चयन गरेको छ । उपाध्यक्षद्वयमा कुमार श्रेष्ठ र रामबहादुर बमजम, महासचिवमा सूर्यबहादुर बुढाथोकी, सचिवमा अजय महर्जन तथा कोषाध्यक्षमा प्रदीप थापा रहेका छन् । त्यस्तै जयमान घिसिङ, विनिता फुयाल, अनिशा लामा, धनञ्जय मिश्र, अशोक लामा, नरेश तण्डुकार तथा लक्ष्मण […]

FederationsView All

समाचार / गतिबिधि View All