• 13th SAG – 1st to 10th, December 2019, Kathmandu, Pokhara, Janakpur – Nepal

      २६ माघ २०७६, आईतवार ०६:०५        राखेप

    Gold Medal – 51 1 Kiran Singh Bogati (Marathon) Athletics 2 Gopi Chand Parki (5000 mt) Athletics 3 Santoshi Shrestha (10000 mt) Athletics 4 Minu Gurung (54 kg) Boxing 5 Sanil Shahi (60 kg) Boxing 6 Bhupendra Thapa (64 kg) Boxing 7 Buddhi Bhadur Tamang (Cross Country) Cycling 8 Laxmi Magar (Cross Country) Cycling 9

  • 12th SAG – 5 to 16 February 2016, Guwahati and Shilong, India

      १७ माघ २०७६, शुक्रबार ०६:००        राखेप

    Gold – 3 1 Bikesh Kuthu, Alan Neupane, Amrit Kumar Chaudhary, Aditya Chaudhary, Man Bahadur Tamang, Ananta Tamang, Kamal Shrestha, Heman Gurung, Bishal Rai, Jagajeet Shrestha, Prakash Budhathoki, Anjan Bista, Bimal Gharti Magar, Sunil Bal, Suman Lama, Ranjan Bista, Biraj Maharjan, Bikram Lama, Nawayug Shrestha, Dinesh Rajbanshi Football 2 Phupu Lhamu Khatri Judo 3 Nima

  • 11th SAG – 29 January to 9 February 2010, Dhaka, Bangladesh

      १७ माघ २०७६, शुक्रबार ०५:५४        राखेप

    Gold Medal – 8 1 Deepak Bista Taekwondo 2 Ayesha Shakya Taekwondo 3 Binita Maharjan Wushu 4 Ang Babu Lama Wushu 5 Sunil Lama Karate 6 Binod Shakya Karate 7 Ganga Adhikari Karate 8 Rajendra Bhandari Athletics Silver Mekal – 9 1 Purushottam Rijal Wushu 2 Bikash Gurung Wushu 3 Anu Adhikari Karate 4 Binod

  • 10th SAF Game – 18 to 28 April 2006, Colombo, Srilanka

      १७ माघ २०७६, शुक्रबार ०५:५२        राखेप

    Gold – 9 1 Kamal Bahadur Adhikari Weightlifting 2 Bina Lama Khadka Wushu 3 Raj Kumar Rosalie Wushu 4 Sulochana Sijwakha Karate 5 Kushal Shrestha Karate 6 Manita Sahi Taekwondo 7 Deepak Bista Taekwondo Silver – 15 1 Sushil Gimire Boxing 2 Macha Ratna Maharjan Wushu 3 Bhuwan Shrestha Wushu 4 Dhanbir Maharjan Wushu 5

  • 9th SAF Game – 29 March to 7 April 2004, Islamabad, Pakistan

      १७ माघ २०७६, शुक्रबार ०५:५१        राखेप

    Gold – 7 1 Deepak Shrestha Karate 2 Sangina Vaidhya Taekwondo 3 Rupa Sayangden Taekwondo 4 Deepak Bista Taekwondo 5 Nirmal Shrestha Taekwondo 6 Renuka Ranamagar Taekwondo 7 Niranjan Shrestha Taekwondo Silver – 5 1 Rajendra Bhandari (2 medal) Athletics 2 Bikash Pariyar Athletics 3 Bishnu Prasad Rijal Boxing 4 Surendra Shrestha Karate 5 Kusal

  • 8th SAF Game – 25 September to 4 October 1999, Kathmandu, Nepal

      १७ माघ २०७६, शुक्रबार ०५:५०        राखेप

    Gold – 31 1 Prakash Thapamagar Boxing 2 Ramchandra Thaparmagar Boxing 3 Ravi Maharjan Karate 4 Deepak Shrestha Karate 5 Dhojman Moktan Karate 6 Surendra Lal Shrestha Karate 7 Rajesh Shrestha Karate 8 Krishna Gurung Karate 9 Priti Dangol Karate 10 Prabin Rana / Gopilal Banjan / Krishna Rai / Bijaya Lama Karate 11 Ganga

  • 7th SAF Games – 18 to 27 December 1995, Madras, India

      १७ माघ २०७६, शुक्रबार ०५:४९        राखेप

    Gold – 4 1 Tika Bogati Athletices 2 Ramesh Basnet Judo 3 Bit Bahadur Rana Judo 4 Jit Bahadur Chaudari Judo Silver – 8 1 Ganesh Bahadur Rai Athletices 2 Khursed Ahamad Khan Athletices 3 Bir Bahadur Tamang Judo 4 Birendra Ranjit Judo 5 Om Bahadur Thapa Judo 6 Roshan Nakarmi Weightlifting 7 Sunil Joshi

  • 6th SAF Games – 20 to 27 December 1993, Dhaka, Bangladesh

      १७ माघ २०७६, शुक्रबार ०५:४७        राखेप

    Gold-1 1 Raju ShakyaUmesh PradhanUpendra Man singhMrigendra MishraDev Narayan ChaudhariBabu Kaji DhaubanjarRajesh ThapaMilan Bhakta HadaRakesh ManandharKumar RajbhandariSunil PrajapatiGyanendra SerchanJivan LamaMani ShahaBal Gopal MaharjanBasanta Kumar GurungDeepak AmatyaRajesh MaskeyDinesh ShresthaSurya Man Shrestha Football Silver-6 1 Nima Tamang (57 kg.) Boxing 2 Umesh Katuwal (54 kg.) Boxing 3 Ram Kumar Basnet (60 kg) Judo 4 Bir Bdr. Rana

  • 5th SAF Game – 22 to 31 December 1991, Colombo, Srilanka

      १७ माघ २०७६, शुक्रबार ०५:४४        राखेप

    Gold-2 1 Gita. Chhetri / Sijarin Shah / Puja Thapa / Neelam Tuladhar Table Tennis 2 Anita Shrestha Shooting Silver-8 1 Bishnu Bahadur Singh Boxing 2 Kishna Man Shrestha Boxing 3 Prakash Thapamagar Boxing 4 Bishan Singh Raut Athletics 5 Parbati+Anita+Bibhashori Shooting 6 Sunil Joshi (3 Medals) Weightlifting Bronze-30 1 Om Maskey Boxing 2 Suresh