महमम्द ज्याउल इस्लाम Image

महमम्द ज्याउल इस्लाम

प्रमुख (अधिकृत तृतीय), 9841249391

# Full Name Designation
1 प्रदिप श्रेष्ठ नायव वरिष्ठ प्रशिक्षक (भारोत्तोलन)
2 पन्ना लाल शाह प्रशासकीय अधिकृत (अ.तृ.)
3 शिवचन्द्र प्र.यादव इन्जिनियर (अ.तृ.प्रा.)
4 धर्मराज यादव (काम.पर्सा) प्रशिक्षक (कुस्ती)
5 सुरेन्द्र श्रेष्ठ सहायक प्रशिक्षक (कराते)
6 मिरा शाही कार्यालय सहयोगी
7 आकाश पटेल कार्यालय सहयोगी

दिनेश भुजेल

प्रमुख (प्रशिक्षक, भारोत्तोलन) 9842822030

# Designation Full Name
1 राजिवकुमार श्रेष्ठ प्रशिक्षक (जिम्न्यास्टिक)
2 विजय थापा प्रशिक्षक (कराते)
3 टंक प्रसाद मण्डल सहायक प्रथम
4 उमेश गुरुङ सहायक प्रशिक्षक (कराते)
5 संजय जोशी सहायक प्रशिक्षक (कराते)
6 संजय परियार सहायक प्रशिक्षक (कराते)
7 सीताराम चौधरी सहायक प्रशिक्षक (फुटबल)
8 पुन्तीलाल यादव सहायक प्रशिक्षक (भारोत्तोलन) (स.द्वि.)
9 मुकेश मण्डल सहायक द्वितिय
10 विद्धानन्द ठाकुर सहायक द्वितिय
11 गिता कुमारी गुप्ता सहायक द्वितिय
12 जितेन्द्र कुमार झा कार्यालय सहयोगी

अरविन्द कुमार यादव

प्रमुख (अधिकृत तृतीय) 9844039939

# Designation Full Name
1 पुर्ण योन्जन प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
2 हुकुमलाल कामती लेखापाल (स.प्र.)
3 विन्ध्याचल सिंह चौहान सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
4 दुर्गा धामी सहायक प्रशिक्षक (कराते)
5 राजेश कुमार गुप्ता सहायक प्रशिक्षक (कराते)
6 देवन यादव सहायक प्रशिक्षक (कुस्ती)
7 सुनिल कामती कार्यालय सहयोगी

विनोद कुमार सिंह

प्रमुख (अधिकृत तृतीय) 9845037306

# Designation Full Name
1 मनोज कुमार प्रसाद प्रशिक्षक (बक्सिङ)
2 अनिलकुमार मिश्र प्रशिक्षक (भारोत्तोलन)
3 देवेन्द्र कट्टेल नायव सुब्बा (स.प्र.)
4 रविन्द्र कुमार सिंह सहायक प्रशिक्षक (हक्की)
5 अखिलेश कुमार वर्ण सहायक प्रशिक्षक (कराते)
6 राम वावु शाह सहायक प्रशिक्षक (कराते)
7 भरत यादव सहायक प्रशिक्षक (भलिवल)
8 प्रमेन्द्र कुमार बछार सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
9 अजित कुमार मिश्र सहायक द्वितिय
10 देवनारायण यादव कार्यालय सहयोगी
11 सोभितराउत कुर्मी कार्यालय सहयोगी

शुभाषचन्द्र लाल कर्ण

प्रमुख (अधिकृत तृतीय) 9844025443

# Designation Full Name
1 अमरजित कुमार शाह लेखापाल (स.प्र.)
2 राजविर यादव सहायक प्रशिक्षक (कुस्ती) (काम. धनुषा)
3 प्रेम चन्द यादव सहायक प्रशिक्षक (कराते)
4 विन्देश्वर शाह सहायक प्रशिक्षक (कराते)
5 किशोर कुमार थापा सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
6 राजकुमार वछार सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
7 दल व. वुलन सहायक प्रशिक्षक (कराते)

रामबाबु यादव

प्रमुख (अधिकृत तृतीय) 9852832629

# Designation Full Name
1 गीता चौधरी सहायक प्रशिक्षक (कराते)
2 चित्र व. पुलामी सहायक प्रशिक्षक (कराते)
3 गोपाल व. लामा सहायक प्रशिक्षक (कराते)
4 उपलाल ध्वज स्या सहायक प्रशिक्षक (कराते)
5 निरमणि के.सी. सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
6 जीवन राजभण्डारी सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
7 जीवनारायण सिंह सहायक प्रशिक्षक (भलिवल)
8 भरत व. भण्डारी सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
9 चेत व. ठकुरी सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)

वीरेन्द्र ढुंगाना

प्रमुख (अधिकृत तृतीय) 9845036091

# Designation Full Name
1 मानबहादुर लामा सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)

प्रदिप शर्मा

प्रमुख (अधिकृत तृतीय) 9844022029

# Designation Full Name
1 जित सिंह लामा सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
2 सुनिल कुमार शाह कानु सहायक प्रशिक्षक (कराते)
3 महम्मद कलाम अन्सारी सहायक प्रशिक्षक (कराते)
4 ब्रह्मदेव प्रसाद यादव सहायक प्रशिक्षक (कुस्ती)
5 हेमलाल श्रेष्ठ सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
6 वृजमोहन शाह सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
7 क्यामुदिन मन्सुर सहायक प्रशिक्षक (खो खो)
8 हरिशंकर चौधरी सहायक द्वितिय

विजय शाह ठकुरी

प्रमुख, सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)

# Designation Full Name
1 महम्मद सकिल सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
2 नाजिर हुसेन सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
3 पृथ्वी आलोक सहायक प्रशिक्षक (जुडो) (स.द्वि.)
4 अनिता कुमारी उदास कार्यालय सहयोगी