चण्डिका बाँस्तोला	 Image

चण्डिका बाँस्तोला

नि.प्रमुख (अधिकृत तृतीय), 9852032815

# Full Name Designation
1 शिव नारायण श्रेष्ठ नायव वरिष्ठ प्रशिक्षक, टेबल टेनिस
2 सोभित राज प्रसाई नायव वरिष्ठ प्रशिक्षक, कराते
3 टंकनाथ कटेल लेखा अधिकृत (अ.तृ.)
4 उषा कर्ण प्रशिक्षक, एथलेटिक्स
5 राजु महर्जन सहायक प्रशिक्षक, कराते
6 प्रदिपराज पाण्डे सहायक प्रशिक्षक, क्रिकेट
7 उषा कुमारी श्रेष्ठ सहायक प्रशिक्षक, तेक्वान्दो
8 राजेश कुमार बोहरा सहायक प्रशिक्षक, सफ्ट टेनिस
9 विमल पोखरेल सहायक प्रशिक्षक, कराते
10 रेखा कुमारी प्याकुरेल नायव सुब्बा (स.प्र.)
11 रञ्जन कुमार उपाध्याय सहायक द्वितिय
12 प्रकाश वुढाथोकी कार्यालय सहयोगी

यज्ञनिधी पौडेल

प्रमुख (अधिकृत तृतीय) 9842660701

# Designation Full Name
1 दुस्यन्त वस्नेत सव-इन्जिनियर (स.प्र.प्रा.), 9849711633

नारायण भट्टराई

प्रमुख (सहायक द्वितिय), 9842627164

# Designation Full Name
1 योग बहादुर राई प्रशिक्षक (कराते)
2 नर व. खवास सहायक प्रशिक्षक (कराते)
3 वुद्धिराज भुजेल सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
4 धमेन्द्र कुमार गुरुङ सहायक प्रशिक्षक (कराते)
5 राम व. राई सहायक प्रशिक्षक (कराते)
6 ताराकुमार राई सहायक प्रशिक्षक (कराते)

किसन मोते

प्रमुख (सहायक प्रशिक्षक, कराते) 9842048721

# Designation Full Name
1 कालु मेचे प्रशिक्षक (कराते)
2 बद्री विष्ट सहायक प्रशिक्षक (कराते)
3 दिपेश निरौंला सहायक प्रशिक्षक (कराते)
4 नर्मदा विष्ट सहायक प्रशिक्षक (एथलेटिक्स)
5 कर्ण व. दाहाल सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
6 गोपाल यादव सहायक प्रशिक्षक (एथलेटिक्स)
7 डम्बर व. लिम्बु सहायक प्रशिक्षक (बक्सिङ)
8 रविन श्रेष्ठ सहायक प्रशिक्षक (उसु)
9 जितेन्द्र मेचे सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
10 प्रदिप कुमार श्रेष्ठ सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
11 हरि व. भुजेल सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
12 वसन्त धिमाल सहायक प्रशिक्षक (कराते)
13 दुर्गाराज निरौंला सहायक प्रशिक्षक (कराते)
14 विष्णु कुमार नेम्वाङ सहायक प्रशिक्षक (कराते)
15 कृष्ण कुमार वस्नेत सहायक प्रशिक्षक (कराते)
16 ध्रुवकैलाश लिम्वु (विकास सुब्बा) सहायक प्रशिक्षक (कराते)
17 हरिमाया राई सहायक प्रशिक्षक (कराते)
18 ज्ञानेन्द्र व. खड्का सहायक प्रशिक्षक (हक्की)
19 हेमा थापा सहायक प्रशिक्षक (भलिवल)
20 मीना पाठक सहायक प्रशिक्षक (कराते)
21 वेदनिधि भण्डारी सहायक प्रशिक्षक (कुस्ती)
22 विसन मोते सहायक प्रशिक्षक (कराते)
23 मेनुका राउत सहायक प्रशिक्षक (एथलेटिक्स)
24 सिता कुमारी राई सहायक प्रशिक्षक (कराते)

राजन कुमार पोखरेल

प्रमुख, नायव सुब्बा (स.प्र.) 9842072008

# Designation Full Name
1 अमर सुवेदी सहायक प्रशिक्षक (कराते)
2 यसोदा पोख्रेल (कोइराला) सहायक प्रशिक्षक (कवड्डी)
3 महेश प्रसाद रिजाल सहायक प्रशिक्षक (क्रिकेट)
4 विनोद मारिक सहायक प्रशिक्षक (उसु)
5 नारायण वुढाथोकी सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
6 कुन्ती गुरुङ (जिमी) सहायक प्रशिक्षक (कराते)
7 विनोद कुमार राउत सहायक प्रशिक्षक (कराते)
8 प्रविण राना सहायक प्रशिक्षक (कराते)
9 मंजिल गौतम सहायक प्रशिक्षक (कराते)
10 प्रकाश मल्ल सहायक प्रशिक्षक (फुटबल)
11 श्याम चौधरी केवट सहायक प्रशिक्षक (कुस्ती) (स.द्वि.)
12 इन्द्रजीत राजभण्डारी सहायक प्रशिक्षक (कराते) (स.द्वि.)
13 डम्बर ब. थापा कार्यालय सहयोगी

यादव कार्की

प्रमुख, लेखापाल (स.प्र.) 9842147582

# Designation Full Name
1 सुजन भण्डारी लेखा अधिकृत (अ.तृ.)
2 केवल परियार इन्जिनियर (अ.तृ.प्रा.)
3 चन्द्रकला राई प्रशिक्षक (कराते)
4 कृष्ण वास्तोला सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
5 हरि व. वुढाथोकी सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
6 हरि बहादुर राउत सहायक प्रशिक्षक (कराते)
7 निराजन कार्की सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
8 फणिन्द्र खड्का सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
9 किरण लामा (तामाङ) सहायक प्रशिक्षक (कराते)
10 मनोज शाक्य सहायक प्रशिक्षक (कराते)
11 मन कुमार राई सहायक प्रशिक्षक (कराते)
12 निमा तामाङ सहायक प्रशिक्षक (बक्सिङ)
13 विकास राई सहायक प्रशिक्षक (बास्केटबल) (स.द्वि.)
14 पारस चौधरी सहायक प्रशिक्षक (फुटबल) (स.द्वि.)

नविन प्रधान

प्रमुख, लेखापाल (स.प्र.) 9842040304

# Designation Full Name
1 किशोर बहादुर लिम्बु सहायक प्रशिक्षक (बक्सिङ)
2 नयन श्रेष्ठ सहायक प्रशिक्षक (उसु)
3 डिप्लव राई सहायक प्रशिक्षक (कराते) (स.द्वि.)
4 पुमा राइ कार्यालय सहयोगी

श्यामहरि भट्टराइ

प्रमुख, लेखापाल (स.प्र.) 9842064801

पुर्ण कुमार गौली

प्रमुख, लेखापाल (स.प्र.) 9852099944

# Designation Full Name
1 रमिला दाहाल कार्यालय सहयोगी

ग्यालजेन शेर्पा

प्रमुख, नायव सुब्बा (स.प्र.) 9800929284

# Designation Full Name
1 एककुमार मगर सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)

नेत्र प्रसाद घिमिरे

प्रमुख, लेखापाल (स.प्र.) 9849428379

बालकुमार खनाल

प्रमुख, लेखापाल (स.प्र.) 9842926810

# Designation Full Name
1 यमुना खतिवडा कार्यालय सहयोगी

लिलाभक्त के.सी.

प्रमुख, सह–लेखापाल (स.द्वी.) 9862852642

# Designation Full Name
1 बिचारी तामाङ प्रशिक्षक (कराते)
2 गोपाल राई सहायक प्रशिक्षक (कराते)
3 मेलिना के.सी. कार्यालय सहयोगी

प्रकाशराम राई

प्रमुख, सहायक प्रशिक्षक (कराते) 9842983704

# Designation Full Name
1 महेन्द्र प्रसाद यादव अधिकृत तृतीय
2 कृष्ण कुमार घले सहायक प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
3 पार्वती राई सहायक प्रशिक्षक (कवड्डी)
4 कुमारी राई सहायक प्रशिक्षक (फुटबल) (स.द्वि.)
5 पार्वती कुमारी काफ्ले सहायक द्वितिय