Image

प्रमुख (अधिकृत तृतीय),

# Full Name Designation
1 विक्रम निरौला नायव सुब्बा
2 मनिका पाण्डे कार्यालय सहयोगी

खेम शंकर अधिकारी

प्रमुख (लेखापाल) 9844396885

# Designation Full Name
1 सुवर्जी मगर तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
2 गोपीलाल बम्जन कराते सहायक प्रशिक्षाक (स.द्वि.)

अर्जुन कार्की

प्रशासकीय अधिकृत

# Designation Full Name
1 केशव कट्टेल लेखापाल
2 हिमालय योञ्जन कराते सहायक प्रशिक्षक
3 विष्णुकुमार श्रेष्ठ तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)

निर बहादुर वस्नेत

प्रमुख (नायव सुब्बा) 9741086640

# Designation Full Name
1 कुमार उप्रेती कराते सहायक प्रशिक्षक
2 जगत व. जिरेल उसु सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)

गिर्मी लामा

प्रमुख (लेखापाल) 9841773745

# Designation Full Name
1 राजकुमार लामा तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
2 सानुबाबु गिरी गोजुरियो सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)

# Designation Full Name
1 बलराम शर्मा प्रशासकीय अधिकृत
2 शामसंङ जंग थापा क्रिकेट प्रशिक्षक
3 किरण बहादुर कार्की बक्सिङ प्रशिक्षक
4 भिम ब. कर्माचार्य लेखापाल (स.प्र.)
5 नमोराज लामा उसु सहायक प्रशिक्षक
6 विजय सुन्दर सैंजु कराते सहायक प्रशिक्षक
7 ओमप्रकाश नकर्मी कराते सहायक प्रशिक्षक
8 फिरोज शाक्य तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
9 रामचन्द्र कर्माचार्य तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
10 राकेश भोछीभोया तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
11 बुद्धकुमारी घिमिरे एथलेटिक्स सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)

कृष्णराज खनाल

प्रमुख (अधिकृत तृतीय) 9846043474

# Designation Full Name
1 निरु दर्शनधारी जिम्न्यास्टिक नायव वरिष्ठ प्रशिक्षक
2 सलिना श्रेष्ठ भलिवल नायव वरिष्ठ प्रशिक्षक
3 शंकर गौतम टेबल टेनिस नायव वरिष्ठ प्रशिक्षक
4 ओङ्गदेन लामा पौडी नायव वरिष्ठ प्रशिक्षक
5 राजेन्द्र कपाली टेबल टेनिस प्रशिक्षक
6 विमला जोशी एथलेटिक्स प्रशिक्षक
7 जय कृष्ण श्रेष्ठ फुटबल प्रशिक्षक
8 सूर्य भुषण वज्राचार्य लन टेनिस प्रशिक्षक
9 हेमन्त डाँगी तेक्वान्दो प्रशिक्षक
10 असिम यादव शुटिङ प्रशिक्षक
11 बलराम वस्नेत नायव सुब्बा (स.प्र.)
12 लक्ष्मी चौलागाइ लेखापाल (स.प्र.)
13 विमला कार्की लेखापाल (स.प्र.)
14 महेश महर्जन भलिवल सहायक प्रशिक्षक
15 हिरा व. थापा तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
16 सन्तोष श्रेष्ठ कराते सहायक प्रशिक्षक
17 राजेन्द्र पाठक हक्की सहायक प्रशिक्षक
18 रविन्द्र मल्ल महर्जन तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
19 प्रकाश महर्जन उसु सहायक प्रशिक्षक
20 दीपक श्रेष्ठ कराते सहायक प्रशिक्षक
21 गंगाराम महर्जन कराते सहायक प्रशिक्षक
22 नीता राई कराते सहायक प्रशिक्षक
23 सुश्री प्रिती डंगोल कराते सहायक प्रशिक्षक
24 सुनिता श्रेष्ठ कराते सहायक प्रशिक्षक
25 मोहन कृष्ण श्रेष्ठ कराते सहायक प्रशिक्षक
26 ध्रुवप्रसाद खनाल कराते सहायक प्रशिक्षक
27 मिन न्यौपाने तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
28 सुरज कुमार श्रेष्ठ उसु सहायक प्रशिक्षक
29 मन्जुर आलम खांन क्रिकेट सहायक प्रशिक्षक
30 वीरकृष्ण शाही कराते सहायक प्रशिक्षक
31 तुल्सीनन्द वज्रचार्य उसु सहायक प्रशिक्षक
32 शैलेन्द्र श्रेष्ठ उसु सहायक प्रशिक्षक
33 हिरा बहादुर थापा स्क्वास सहायक प्रशिक्षक
34 रत्न महर्जन पौडी सहायक प्रशिक्षक
35 राम गोपाल महर्जन उसु सहायक प्रशिक्षक
36 धनीराम चौधरी एथलेटिक्स सहायक प्रशिक्षक
37 राज श्रेष्ठ कराते सहायक प्रशिक्षक
38 विनोद शाक्य (गुभाजु) कराते सहायक प्रशिक्षक
39 आयशा शाक्य तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
40 विमला मानन्धर सहायक द्वितिय
41 कविन्द्र महर्जन सहायक द्वितिय
42 विकु महर्जन बास्केटबल सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)
43 कृष्णप्रसाद दाहाल कराते सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)
44 कविराज खड्गी तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)

प्रभा कर्माचार्य

प्रमुख (प्रशासकीय अधिकृत)

# Designation Full Name
1 मातृका दाहाल लेखापाल
2 राजेश कुमार खड्का सहायक प्रथम
3 प्रविण तुलाधर बक्सिङ नायव वरिष्ठ प्रशिक्षक
4 मोहन दास बासुकला टेबल टेनिस प्रशिक्षक
5 मिलन भक्त हाडा फुटवल प्रशिक्षक
6 अश्विनी कुमार अधिकारी हक्की सहायक प्रशिक्षक
7 फक्त व. लामा (योञ्जन) उसु सहायक प्रशिक्षक
8 चुलाई मुखिया विन तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
9 विक्रम लामा कराते सहायक प्रशिक्षक
10 बासुदेव कुमार श्रेष्ठ कराते सहायक प्रशिक्षक
11 प्रमोद पराजुली तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
12 विना सुवाल कराते सहायक प्रशिक्षक
13 अन्जु हाछेथुं कराते सहायक प्रशिक्षक
14 ज्ञानेन्द्र कपाली कराते सहायक प्रशिक्षक
15 सुरेशदत्त पाण्डे क्रिकेट सहायक प्रशिक्षक
16 सेवक थापा कराते सहायक प्रशिक्षक
17 राजेश प्रजापति तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
18 राजकुमार रसाइली उसु सहायक प्रशिक्षक
19 प्रेमनाथ श्रेष्ठ क्युकोसिन सहायक प्रशिक्षक
20 विन्दा कुमारी महाराजी ह्याण्डबल सहायक प्रशिक्षक
21 राम ब. बमजन सिन. क्युकोसिन सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)
22 मोहनप्रसाद कर्माचार्य एथलेटिक्स सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)

बिनोद उप्रेती

प्रमुख (अधिकृत तृतीय), 9841171388

# Designation Full Name
1 सुरेश कु. ढुंगाना ना.व.प्रशासकीय अधिकृत
2 ओम कुमार मास्के बक्सिङ नायव वरिष्ठ प्रशिक्षक
3 किरण थापा व्याडमिन्टन प्रशिक्षक
4 गोपाल श्रेष्ठ उसु प्रशिक्षक
5 सञ्जय अर्याल टेबल टेनिस प्रशिक्षक
6 शकुन्तला श्रेष्ठ शुटिङ प्रशिक्षक
7 कुमार व. दाहाल उसु सहायक प्रशिक्षक
8 महेश महर्जन कराते सहायक प्रशिक्षक
9 श्रीकृष्ण श्रेष्ठ तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
10 नोर्वु लामा तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
11 मधुवनलाल सिंह तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
12 राजेश जोशी कराते सहायक प्रशिक्षक
13 विद्यासागर माली कराते सहायक प्रशिक्षक
14 ज्ञान व. मोक्तान कराते सहायक प्रशिक्षक
15 राधिका ऐर (हमाल) कराते सहायक प्रशिक्षक
16 छोरी डंगोल कराते सहायक प्रशिक्षक
17 चोक व. थापा (मस्राङी) उसु सहायक प्रशिक्षक
18 प्रकाश बहादुर लामा उसु सहायक प्रशिक्षक
19 महेश रंजित कराते सहायक प्रशिक्षक
20 छोनाम लामा कराते सहायक प्रशिक्षक
21 त्रिरत्न डंगोल कराते सहायक प्रशिक्षक
22 अशोक शाही भारोत्तोलन सहायक प्रशिक्षक
23 रञ्जन थापा हक्की सहायक प्रशिक्षक
24 राजेश श्रेष्ठ कराते सहायक प्रशिक्षक
25 मोहन विश्वकर्मा तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
26 सुमन भट्ट उसु सहायक प्रशिक्षक
27 चन्द्रकुमार डंगोल जुडो प्रशिक्षक
28 राकेश वज्राचार्य एथलेटिक्स प्रशिक्षक
29 सन्ध्या शाक्य टेबल टेनिस सहायक प्रशिक्षक
30 काजीमान श्रेष्ठ बुदोकैदो सहायक प्रशिक्षक
31 दिपक महर्जन बक्सिङ सहायक प्रशिक्षक
32 प्रेम प्रसाद पुन आर्चरी सहायक प्रशिक्षक
33 नयना शाक्य पौडी सहायक प्रशिक्षक
34 कुमार श्रेष्ठ सिन. क्युकोसिन सहायक प्रशिक्षक
35 आङबाबु लामा उसु सहायक प्रशिक्षक
36 संघरत्न महर्जन कराते सहायक प्रशिक्षक
37 सञ्जय रञ्जित कराते सहायक प्रशिक्षक
38 कुशल श्रेष्ठ कराते सहायक प्रशिक्षक
39 राजेन्द्र सुवेदी क्युकोसिन वुदोकैदो सहायक प्रशिक्षक
40 गणेशबहादुर जिम्वा तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
41 मनोज खड्गी तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
42 विकास शाही बास्केटबल सहायक प्रशिक्षक
43 सानुराजा के.सी. नायव सुब्बा (स.प्र.)
44 माया कार्की लेखापाल (स.प्र.)
45 कुमार पौडेल टेबल टेनिस सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)
46 निरञ्जन सत्याल बास्केटबल सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)
47 राज श्रेष्ठ बक्सिङ सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)
48 केदारेश्वरमान स्थापित फुलकन्ट्याक्ट कराते सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)
49 जयमान घिसिङ सिन. क्युकोसिन सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)
50 श्रृष्टी श्रेष्ठ लन टेनिस सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)
51 युग ब. तामाङ उसु सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)
52 विमला रानामगर एथलेटिक्स सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)
53 कृष्ण लामा (मोक्तान) कराते सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)
54 तारा गुरुङ कराते सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)
55 सञ्जु महर्जन क्युकोसिन सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)
56 अर्जुनभक्त राई तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)
57 चिन कुमारी शिवाकोटी सहायक द्वितिय
58 कान्छिमाया तामाङ्ग कार्यालय सहयोगी

सन्तोषी वैध्य

प्रमुख (अधिकृत तृतीय)

# Designation Full Name
1 हरिहरप्रसाद पाण्डे तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
2 उत्तम राई कराते सहायक प्रशिक्षक

# Designation Full Name
1 रमेश कुमार श्रेष्ठ तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक

कृष्णलाल श्रेष्ठ

प्रमुख (लेखापाल) (टे.टे.प्र.के.काज)

# Designation Full Name
1 रमेशमान तुलाधर तेक्वान्दो, प्रमुख, सहायक प्रशिक्षक
2 भिम व. गुरुङ कराते सहायक प्रशिक्षक
3 राजुराज पाण्डे तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक

प्रमुख (अधिकृत तृतीय)

# Designation Full Name
1 टुकेन्द्र मान श्रेष्ठ कराते सहायक प्रशिक्षक
2 मुकुन्द मान श्रेष्ठ कराते सहायक प्रशिक्षक
3 माधव कोईराला तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
4 बिमल कुमार थापा उसु सहायक प्रशिक्षक
5 नरेन्द्र श्रेष्ठ कराते सहायक प्रशिक्षक
6 विष्णुभक्त लामा कराते सहायक प्रशिक्षक
7 लाल बहादुर पौडेल बक्सिङ सहायक प्रशिक्षक
8 सन्तोष श्रेष्ठ सुपरभाइजर (स.द्वि.प्रा.)
9 किशोर श्रेष्ठ सिन. क्युकोसिन सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)

रामजी ढकाल

प्रमुख (अधिकृत तृतीय) 9845044787

# Designation Full Name
1 कान्ति महतो एथलेटिक्स प्रशिक्षक
2 रोशन खांन तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
3 उमादेवी गुरुङ भलिवल सहायक प्रशिक्षक
4 टार्जन श्रेष्ठ कराते सहायक प्रशिक्षक
5 जंग व. थिंग कराते सहायक प्रशिक्षक
6 मीरा थापा तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
7 पुष्पराज जोशी तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
8 इन्द्रादेवी अमात्य कार्यालय सहयोगी