टोप बहादुर विष्ट Image

टोप बहादुर विष्ट

प्रमुख (प्रशासकीय अधिकृत)

# Full Name Designation
1 मेघराज कठायत व्याडमिन्टन प्रशिक्षक
2 सुदेश सागर जोशी जिम्न्यास्टिक प्रशिक्षक
3 श्री सहदेव बिष्ट भलिवल प्रशिक्षक
4 केशव प्रसाद जोशी इन्जिनियर (अ.तृ.)
5 राम बहादुर बोहोरा लेखापाल (स.प्र.)
6 धु्रर्व बहादुर साउद ओभरसियर (स.प्र.प्रा.)
7 केशव व. वडुवाल कराते सहायक प्रशिक्षक
8 मुन्नुराम चौधरी कार्यालय सहयोगी
9 हरिलाल विष्ट पाले

लक्ष्मी देवी वडुवाल

प्रमुख, सहायक द्वितिय, 9849940349

# Designation Full Name
1 नरेश बहादुर सिंह प्रमुख, सहायक द्वितिय, 9858425560
2 लक्ष्मण सिंह भाट कराते सहायक प्रशिक्षक

हर्क बहादुर साउद

प्रमुख, सहायक द्वितिय, 9848604398

# Designation Full Name
1 हिक्मत भुल कराते, सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)

हर्क बोगटी

प्रमुख, तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.), 9848458173

दिपक बहादुर सिंह

प्रमुख, नायव सुब्बा (स.प्र.), 9848424486

# Designation Full Name
1 गोविन्द विष्ट तेक्वान्दो प्रशिक्षक
2 रोहित कुमार भण्डारी फुटबल प्रशिक्षक
3 तीर्थराज ओझा जिम्न्यास्टिक सहायक प्रशिक्षक
4 हिकमत व. गुरुङ कराते सहायक प्रशिक्षक
5 काशिराम चौधरी भारोत्तोलन सहायक प्रशिक्षक
6 शेर वहादुर सिंह तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
7 देवराज चौधरी तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
8 आश्रम खत्री (के.सी.) कराते सहायक प्रशिक्षक
9 प्रकाश कुमार चन्द गोजुरियो सहायक प्रशिक्षक
10 गोमा गिरी सहायक द्वितिय
11 किरण प्रकाश श्रेष्ठ सहायक द्वितिय
12 रतन व. खाती उसु सहायक प्रशिक्षक (स.द्वि.)

गोपाल दत्त भट्ट

प्रमुख (अधिकृत तृतीय), 9848720027

# Designation Full Name
1 बिमल कठायत कराते प्रशिक्षक
2 डम्बर दत्त भट्ट बक्सिङ प्रशिक्षक
3 हरिश बहादुर चन्द बक्सिङ प्रशिक्षक
4 छविलाल थापा एथलेटिक्स सहायक प्रशिक्षक
5 श्री जगदिशप्रसाद भट्ट भलिवल सहायक प्रशिक्षक
6 टेकराज चटौत फुटबल सहायक प्रशिक्षक
7 नरबहादुर चन्द हक्की सहायक प्रशिक्षक
8 वीरेन्द्र व. चन्द कराते सहायक प्रशिक्षक
9 मोहनप्रताप गुरुङ तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
10 जमुना बस्नेत कराते सहायक प्रशिक्षक
11 कर्म व. सिंह कराते सहायक प्रशिक्षक
12 जीवन गौतम भारोत्तोलन सहायक प्रशिक्षक
13 चन्द्रदेव जोशी तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
14 राजेन्द्र कुमार भण्डारी तेक्वान्दो सहायक प्रशिक्षक
15 राजेन्द्र चन्द कुस्ती सहायक प्रशिक्षक
16 देवेन्द्र रावल सहायक द्वितिय
17 खगेन्द्र बहादुर ऐर कार्यालय सहयोगी

डम्बर बहादुर भण्डारी

प्रमुख (अधिकृत तृतीय), 9848728263

# Designation Full Name
1 श्री नरेश बहादुर थापा भलिवल प्रशिक्षक
2 जय बहादुर पुन मगर कार्यालय सहयोगी

तर्कराज जोशी

प्रमुख, सहायक द्वितिय

# Designation Full Name
1 श्री हरि सिंह भण्डारी भलिवल प्रशिक्षक
2 भरत वहादुर हमाल कराते सहायक प्रशिक्षक

श्यामराज अवस्थी

प्रमुख, सहायक द्वितिय, 9848727732

# Designation Full Name
1 ओमकार गिरी कराते सहायक प्रशिक्षक