श्री मधुसुदन बस्नेत Image

श्री मधुसुदन बस्नेत

प्रमुख: प्रशासन विभाग (ना.व.प्र.अ.), ९८५१०९५९००

# Full Name Designation
1 भोजानन्द राई प्रशासकीय अधिकृत
2 जुलुम गिरि नायव सुब्बा
3 हिरा प्रसाद पौडेल नायव सुब्बा
4 विष्णु प्रसाद घिमिरे सहायक प्रथम
5 दुर्गा बहादुर थापा कार्यालय सहयोगी
6 कुमारी नगरकोटी कार्यालय सहयोगी
7 रामेश्वर पोडे सवारी चालक

बिनोद उप्रेती

प्रमुख (प्र.अ.), 9841171388

# Designation Full Name
1 अर्जुन कार्की प्रशासकीय अधिकृत
2 सुकुमार थापा नायव सुब्बा
3 लेखनाथ कटेल लेखापाल
4 मिना ज्ञवाली सहायक प्रथम
5 सिजु श्रेष्ठ सहायक प्रथम
6 गोपाल राइ सहायक द्वितिय
7 धनकुमारी खड्का कार्यालय सहयोगी

पासाङ फिन्जी शेर्पा

प्रमुख (ले.अ.)

# Designation Full Name
1 धर्मराज ओझा लेखा अधिकृत
2 प्रजापति दाहाल लेखा अधिकृत
3 रामकृष्ण घिमिरे नायव सुब्बा
4 फणिन्द्र पछाइ लेखापाल
5 सुभाष कुमार पोखरेल लेखापाल
6 डिल्लीराम काफ्ले नायव सुब्बा
7 कुमार वस्नेत लेखापाल
8 विजया वस्नेत लेखापाल
9 रमा कोइराला लेखापाल
10 भिम प्रसाद रार्इ लेखापाल
11 गिता खड्का कार्यालय सहयोगी
12 श्याम बहादुर मगर सवारी चालक

शारदा दाहाल

प्रमुख (प्र.अ.)

# Designation Full Name
1 गम्भिरमान तुलाधर नायव सुब्बा
2 प्रेमकला रानाभाट लेखापाल
3 भरत भट्टराइ नायव सुब्बा, (टाईपिष्ट)
4 प्रनिर अधिकारी सहायक प्रथम (काज उर्जा मन्त्रालय)
5 टेकराज तिमिल्सिना सहायक द्वितिय
6 जित बहादुर के.सी. सहायक द्वितिय
7 हर्क बहादुर दरार्इ सवारी चालक
8 श्याम सुन्दर राय सवारी चालक
9 जब्बर चौधरी सवारी चालक
10 रश्मी रार्इ कार्यालय सहयोगी
11 लक्ष्मी सुवेदी कार्यालय सहयोगी
12 कान्छा पौडेल कार्यालय सहयोगी
13 सोममाया तामाङ ग्राउण्ड हेल्पर
14 विष्णु डंगोल ग्राउण्ड हेल्पर
15 पवित्रा खत्री ग्राउण्ड हेल्पर
16 कुमार देउला कुचिकार
17 सुशिला पोडेनी कुचिकार
18 रत्न पोडे स्वीपर
19 नीता पोडेनी स्वीपर
20 मन्जु देउला स्वीपर
21 सुमन देउला स्वीपर
22 प्रकाश पुजारी स्वीपर
23 धन प्रसाद पोखरेल सुरक्षा गार्ड
24 सुर्दशन थापा सुरक्षा गार्ड
25 सुनिल कुमार तामाङ सुरक्षा गार्ड
26 पदम बहादुर बलामी सुरक्षा गार्ड
27 तेज बहादुर वुढाथोकी सुरक्षा गार्ड
28 साइला गमाल सुरक्षा गार्ड
29 बाबुकृष्ण विष्ट सुरक्षा गार्ड
30 राजेन्द्र खत्री वाचमेन
31 सिता अधिकारी प्रमुख (नायव सुब्बा), राष्ट्रिय टेवल टेनिस प्रशिक्षण केन्द्र
32 शुभनाथ खनाल प्रशासकीय अधिकृत, राष्ट्रिय टेवल टेनिस प्रशिक्षण केन्द्र
33 सुवर्ण गुरूङ्ग नायव सुब्बा, राष्ट्रिय टेवल टेनिस प्रशिक्षण केन्द्र
34 गुन्जु गुरूङ लेखापाल, राष्ट्रिय टेवल टेनिस प्रशिक्षण केन्द्र
35 गोपाल श्रेष्ठ सहायक द्वितिय, राष्ट्रिय टेवल टेनिस प्रशिक्षण केन्द्र
36 सुरेन्द्रहर्ष बज्राचार्य सहायक द्वितिय, फिजिकल फिट्नेश

सुजन खतिवडा

प्रमुख (प्र.अ.), 9851042131

# Designation Full Name
1 प्रभा कर्माचार्य प्रशासकीय अधिकृत
2 गोपिकृष्ण निरौला स्टोर नायव सुब्बा
3 गंगा श्रेष्ठ खरिदार, टाईपिष्ट
4 श्याम बहादुर रोकाया सहायक द्वितिय
5 सफल महर्जन सहायक द्वितिय
6 बद्री खत्री कार्यालय सहयोगी
7 यज्ञ कुमारी सेढाइ कार्यालय सहयोगी

नारायणराज अर्याल

प्रमुख (प्र.अ.), 9841793311

# Designation Full Name
1 रविन्द्रलाल हाडा सहायक प्रथम
2 पुतली कार्की कार्यालय सहयोगी

राजु श्रेष्ठ

प्रमुख, प्राविधिक अधिकृत,

# Designation Full Name
1 तिलोत्तमा वस्याल आर्किटेक इन्जिनियर (अ.तृ.प्रा.)
2 अमृता घिमिरे नायव सुब्बा
3 सविता कुमारी कोइराला टा.नायव सुब्बा
4 धनपूर्ण घले लेखापाल
5 प्रद्युम्न गौतम लेखापाल
6 सोममाया गुरूङ्ग लेखापाल
7 पूर्णकाजी महर्जन ड्राफ्टम्यान (स.प्र.)
8 हरिभक्त महर्जन इलेक्ट्रिसियन (स.द्वि.)
9 रत्नकाजी मालाकार सिकर्मी (स.द्वि.)
10 रामहरी वुढाथोकी इलेक्ट्रिसियन (स.तृ.)
11 सविन महर्जन इन्जिनियर (प्रा.अ.)
12 प्रभात वडाल इन्जिनियर (प्रा.अ.)
13 पूर्णबहादुर सुन्दास इन्जिनियर (प्रा.अ.)
14 संजिव कुमार पाठक इन्जिनियर (प्रा.अ.)
15 माधव देवकोटा सव-इन्जिनियर (स.प्र.)
16 कर्म ब. शाही सव-इन्जिनियर (स.प्र.प्रा.)
17 आशिष रार्इ सुपरभाइजर
18 सिता महरा सहायक प्रथम, (कम्प्युटर)
19 उद्वव बुढाथोकी प्लम्बर (स.द्वि.)
20 उमेश महर्जन प्लम्बर (श्रेणी विहिन)
21 हरिमाया दराइ कार्यालय सहयोगी
22 सकुन्तला के.सी. कार्यालय सहयोगी

कमल दाहाल

प्रमुख (प्र.अ.)

देवराज कटुवाल

प्रमुख, प्रशासकीय अधिकृत

# Designation Full Name
1 बिनोद अधिकारी प्राविधिक अधिकृत (पौडी)
2 गोविन्द राज पण्डित प्रशासकीय अधिकृत
3 मिना तिवारी नायव सुब्बा
4 रामचन्द्र कार्की नायव सुब्बा
5 जया कुमारी बम लेखापाल
6 सुरत बहादुर खत्री सहायक द्वितिय
7 श्यामहरी महर्जन इलेक्ट्रिसियन (स.द्वि.)
8 राजु अधिकारी सहायक द्वितिय (लाइफ गार्ड)
9 धर्म देउला सहायक द्वितिय (लाइफ गार्ड)
10 बिमला मानन्धर सहायक द्वितिय
11 सुभद्रा थापा सहायक द्वितिय
12 सुनिल के.सी. खत्री सहायक द्वितिय (टिकट सेलर)
13 जनक न्यौपाने प्लम्बर (स.द्वि.)
14 रूका गिरी सहायक तृतीय
15 सुरेश श्रेष्ठ प्लम्बर (सहायक तृतीय)
16 ज्ञानभक्त महर्जन कार्यालय सहयोगी
17 अमिताभ पहरी कार्यालय सहयोगी
18 जुनु तामाङ्ग कार्यालय सहयोगी
19 सुनिता गोदार माली
20 सुभद्रा भट्ट माली
21 गोमा तामाङ्ग स्वीपर
22 श्याम सार्की स्वीपर
23 ललित बहादुर कालिकोटे सुरक्षा गार्ड
24 नवराज भुजेल सुरक्षा गार्ड
25 रविन्द्र सिलवाल सुरक्षा गार्ड

# Designation Full Name
1 यान्जुदेवी दाहाल टा.नायव सुब्बा