अर्जुन बिक Image

अर्जुन बिक

निर्देशक (नायव वरिष्ठ प्रशिक्षक, तेक्वान्दो), 9847823731

# Full Name Designation
1 हिमालराज दाहाल उपनिर्देशक, नायव वरिष्ठ प्रशिक्षक (ह्याण्डवल)
2 टार्जन सुब्बा उपनिर्देशक, नायव वरिष्ठ प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
3 विष्णु बहादुर सिंह उपनिर्देशक, नायव वरिष्ठ प्रशिक्षक (बक्सिङ्ग)
4 हिरा सिंह डंगोल उपनिर्देशक, नायव वरिष्ठ प्रशिक्षक (कराते)
5 रजनीमैया जोशी उपनिर्देशक, नायव वरिष्ठ प्रशिक्षक (व्याडमिन्टन)
6 सजनी मानन्धर नायव वरिष्ठ प्रशिक्षक (जिम्न्यास्टिक)
7 चन्द्र गुरूङ्ग नायव वरिष्ठ प्रशिक्षक (एथलेटिक्स)
8 संगीना वैद्य नायव वरिष्ठ प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
9 राम पौडेल नायव वरिष्ठ प्रशिक्षक (भारोत्तोलन)
10 प्रचण्ड शर्मा नायव वरिष्ठ प्रशिक्षक (बक्सिङ्ग)
11 जयन्द्र बहादुर चन्द प्रशिक्षक (भलिवल)
12 राजेश्वरमान स्थापित प्रशिक्षक (जिम्न्याष्टिक)
13 रेणु देवी कोण्डा प्रशिक्षक (लन टेनिस)
14 विरेन्द्र रन्जित प्रशिक्षक (जुडो)
15 जगत टमाटा प्रशिक्षक (क्रिकेट)
16 दिपक श्रेष्ठ प्रशिक्षक (कराते)
17 दोर्जे लामा प्रशिक्षक (कराते)
18 नविन कुमार श्रेष्ठ प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
19 सुदिप योन्जन प्रशिक्षक (व्याडमिन्टन)
20 दिपक विष्ट प्रशिक्षक (तेक्वान्दो)
21 प्रकाश थापामगर प्रशिक्षक (बक्सिङ्ग)
22 प्रज्वल बहादुर सिंह प्रशिक्षक (भलिवल)
23 अमर थिङ्ग लामा प्रशिक्षक (उसु)
24 उपेन्द्र थापा प्रशिक्षक (सुटिङ्ग)
25 विजयन्त शर्मा प्रशिक्षक (हक्की)
26 मुमताज अलि इद्रिसी प्रशिक्षक (कुस्ती)
27 संजिव कुमार ढुंगेल प्रशिक्षक (टेवल टेनिस)
28 अरुणा गुरुङ्ग प्रशिक्षक (फुटबल)
29 राजेन्द्र रत्न तुलाधर प्रशिक्षक (शारीरिक सुगठन)
30 दिनेशचन्द्र नकर्मी प्रशिक्षक (बास्केटवल)
31 नवराज खड्का प्रशासकीय अधिकृत
32 धन अर्जुन राइ प्रशासकीय अधिकृत
33 केशव खरेल कम्प्युटर अधिकृत
34 रेखा वस्नेत नायव सुब्बा
35 दुर्गा देवी वस्नेत लेखापाल
36 शिवराज भट्ट सहायक प्रथम
37 नारायणदेव राणा सहायक प्रशिक्षक (कराते)
38 शंकर कार्की सहायक प्रशिक्षक (पौडी)
39 राजेन्द्र कपाली सहायक प्रशिक्षक (कराते)
40 गणेश अर्याल सहायक प्रशिक्षक (उसु)
41 रामकृष्ण खड्गी सहायक प्रशिक्षक (कराते)
42 विष्णु दत्त भट्ट सहायक प्रशिक्षक (कवड्डी)
43 बालगोपाल महर्जन सहायक प्रशिक्षक (फुटवल)
44 सुरज डंगोल सहायक द्वितिय
45 हरिकला थापा कार्यालय सहयोगी
46 माया सुनुवार कुचिकार
47 अनिता देउला स्वीपर